Čištění koberců a čalounění

Vizitkou každé firmy je i vzhled a čistota kancelářských prostor. Pomůžeme vám zapomenout na starosti spojené s jejich úklidem. Náš profesionální tým pracovníků ho bude díky profesionálním úklidovým službám udržovat v naprosté čistotě. Naše úklidová firma používá výhradně profesionální čisticí prostředky i nástroje. Do čistého a svěžího prostředí se budou jistě rádi vracet nejen vaši zaměstnanci, ale i klienti.

Chemické čištění čalouněného nábytku

Tato metoda se užívá pro tyto a další materiály:

  • čalounené hedvábí
  • semiš
  • bavlna
  • len
  • vlna

Čištění koberců

Nabízíme čištení koberců a čalouněných materiálů. Čištění koberců provádíme zejména pomocí profesionálních strojů KARCHER. Tyto profesionální úklidové stroje pracují na bázi extrakčního čištení koberců či podlah. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování koberců.

Chemické přípravky, které naše úklidová firma používá na úklidové služby zajišťují výsledek, který Vás ohromí.

Kromě specializovaného čištění koberců nabízíme všechny ostatní úklidové služby (pravidelný úklid kanceláří, jednorázový úklid, úklid venkovních prostor a jiné úklidové služby.)

Co Vás zajímá?

Akcentservis

Livornská 434
109 00 Praha 15+420 603 885 526
info@akcentservis.cz

IČ: 42559146
DIČ: CZ6305292169

Historie naší firmy

Úklidová firma Akcentservis byla založena v roce 1992. Z počátku jsme se věnovali základním úklidovým službám, které jsme díky pozitivním reakcím klientů postupně rozšiřovali.

Sdílejte s námi