Strojové mytí podlah

Krystalizace mramoru

Mramor je přírodní kámen, který je choulostivý na působení soli a vrypy. Úklidová firma Akcentservis provádí krystalizaci různých typů mramorových ploch. Krystalizace mramorových ploch je chemický proces, díky kterému se na povrchu vytvoří ochranná vrstva, která zvýrazní přírodní barvy mramoru, docílí vysokého lesku a ochrání celou chemicky ošetřenou plochu proti dalšímu poškození. Opakováním chemického procesu krystalizace mramoru se také zvýší tvrdost kamene.

Leštění podlahových krytin

Leštění podlahových krytin provádí naše úklidová firma za pomoci profesionálních a certifikovaných chemických prostředků. Leštění je vhodné zejména pro linolea, marmolea, PVC, různé druhy dlažeb i parkety.

Leštění podlah

se v rámci úklidových služeb provádí pomocí polymerových vosků. Úklidovou službu lze provádět bez ohledu na stáří podlahové krytiny. Díky této úklidové službě se docílí prodloužené životnosti podlahové krytiny. Aplikací polymerového vosku se vytvoří ochranný film, který zlepší vzhled podlahy a dále jí chrání proti poškození. Vyleštěním podlahové krytiny docílíme lesklého povrchu a snadnější údržby při úklidu.

Co Vás zajímá?

Akcentservis

Livornská 434
109 00 Praha 15+420 603 885 526
info@akcentservis.cz

IČ: 42559146
DIČ: CZ6305292169

Historie naší firmy

Úklidová firma Akcentservis byla založena v roce 1992. Z počátku jsme se věnovali základním úklidovým službám, které jsme díky pozitivním reakcím klientů postupně rozšiřovali.

Sdílejte s námi